CONTUL MEU StartÎnregistrează ONGOrganizațiiCum funcționează
Donează
Contact
Redirecționează 3,5% gratuit
Redirecționează 3,5% gratuit din impozitul tău către

Centrul Nord Pentru Animale Sălbatice

Centru Nord este o asociație nonprofit formată din medici veterinari tineri, care își dorește să susțină fauna sălbatică din România prin îngrijiri medical veterinare de specialitate, reabilitare și educație. Conform principiilor noastre, dorim să promovăm dezvoltarea unei relații între oameni si natură bazată pe empatie și compasiune pentru biodiversitate. Centrul Nord reprezintă o a doua șansă pentru animalele sălbatice din România. Ne dorim ca acestea să fie readuse în habitatele lor naturale cât mai curând posibil și, prin acest fel să sprijinim ecologia Iocală si eforturile de conservare.

Campania de depunere online a formularelor 230 s-a încheiat.
Îți mulțumim pentru dorința de a redirecționa 3,5% din impozitul tău pe venit folosind platforma noastră!
Te așteptăm și anul următor să susții gratuit cauza care te inspiră.

Cu recunoștință, echipa Formular230.ro
Acest site foloseste cookie-uri. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu folosirea acestora
Sunt de acord
Afla mai multe